Doručení licence do 10 minut

Pokud u nás zakoupíte elektronickou licenci, která je označena ikonkou "Do 10 minut" a objednávku uhradíte on-line kartou, náš automatický systém Vám licenci zašle nejdéle do 10 minut od připsání platby. Kromě licence obdržíte také instrukce k aktivaci zakoupeného softwaru a samozřejmě fakturu. V případě, že objednávku uhradíte bankovním převodem (s okamžitým připsáním), platba bude spárována nejdéle do 60 minut. Standardní bankovní převod pak může trvat až 2 pracovní dny. Pokud zvolíte platbu on-line kartou, ale jako způsob platby bude zvolený QR kód, platba se nemusí připsat ihned, protože bude vyřizována jako standardní bankovní převod. V běžné pracovní dny se však platby připisují ihned.

Pro narůstající zájem udržujeme stabilní skladové zásoby ve větším množství. U nejprodávanějších produktů jako Microsoft Windows a Microsoft Office držíme skladem stovky licencí k okamžitému dodání.

Díky automatickému systému obdržíte své licence kdykoliv během dne, noci, víkendu i svátku a my se tak můžeme věnovat zákaznické podpoře a hladkému běhu e-shopu.

Další změny i novinky můžete sledovat na našem Facebooku.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.