Microsoft Visio Professional 2016

Kód: VIS16PRO
Do 10 minut
Značka: Microsoft
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem

Microsoft Visio 2016 je oblíbená kancelářská aplikace s pokročilými nástroji pro vytváření diagramů - a teď navíc se spoustou dalších zajímavých funkcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte se na vizuálně přitažlivější prostředí, které zpříjemňuje a zrychluje práci díky chytře rozmístěným a přehledně seřazeným ovládacím prvkům. 

S aktualizovanými šablonami diagramů, které lépe vypadají a jednodušeji se používají, novými styly, motivy a dalšími užitečnými nástroji ušetříte čas strávený kreslením a navíc vás to bude i bavit. 

Diagramy lze snadno připojit k jednomu nebo více zdrojům dat včetně aplikací Microsoft Excel a Microsoft Access i systémuMicrosoft SQL Server. Propojená data v diagramech lze pomocí automatické aktualizace snadno udržovat neustále aktualizovaná.

Vlastnosti Microsoft Visio 2016:

Aktualizované šablony diagramů - Spousta známých šablon diagramů, jako jsou třeba Časová osa, Základní síť, Podrobná síť a Základní obrazce, se dočkalo aktualizace a vylepšení. Mnohé z nich mají nové obrazce a návrhy a najdete zde i nové a aktualizované Kontejnery a Popisky a navíc je mnohem snazší přidávat obrázky ke všem obrazcům zaměstnanců najednou.

Komentování diagramů prostřednictvím konverzací ve vláknech - Nové podokno pro komentáře usnadňuje přidávání, čtení, odpovídání a sledování komentářů od recenzentů. Odpovědi na komentáře jde snadno sledovat ve vláknech komentářů. Komentáře můžete sledovat (nebo na ně odpovídat) i tak, že v diagramu kliknete na bublinu pro komentáře.

Nové styly, motivy a nástroje - Používejte spoustu formátovacích možností z aplikací Office přímo v diagramech Visia. Vylepšete svoje obrazce a vylepšete je třeba přechody, stínováním, prostorovými efekty nebo otáčením. Rychlé styly vám umožní řídit vzhled jednotlivých obrazců, takže je můžete nechat vyniknout. Každý styl má jedinečnou kombinaci barev, stínů, odrazů a dalších efektů a dodá vašim diagramům svěží nádech.

Organizační diagram - Šablona organizačního diagramu obsahuje nové obrazce a styly navržené speciálně pro organizační diagramy. Navíc je mnohem snazší přidávat obrázky ke všem obrazcům zaměstnanců najednou.

Pracovní postup SharePointu - Nová šablona sharepointového pracovního postupu teď podporuje fáze, kroky, smyčky a vlastní akce.

Podpora standardu BPMN 2.0 - Šablona standardu BPMN (Business Process Modeling Notation) podporuje normu BPMN verze 2.0, která odpovídá třídě souladu analytiky.

Formátování obrazců s efekty obrazců Office Art - Spoustu formátovacích možností z aplikací Office teď můžete použít i v diagramech Visia. Svoje obrazce tak můžete vylepšit třeba přechody, stínováním, prostorovými efekty nebo otáčením.

Duplikování celé stránky - Teď je mnohem jednodušší vytvořit kopii stránky. Klikněte pravým tlačítkem na ouško stránky a pak klikněte na Duplikovat.

Používání jednoho formátu souborů pro počítač i web - Visio ukládá diagramy v novém formátu souborů (.vsdx), který je výchozím formátem v počítačích a pro zobrazování v prohlížečích na SharePointu. Nemusíte tak už k ukládání pro různé účely používat různé formáty. Visio kromě toho čte a zapisuje ve formátech  .vssx, .vstx, .vsdm, .vssm a .vstm.

Systémové požadavky:
 
  • Operační systém: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012 s .Net 3.5
  • Procesor: 1 GHz a rychlejší s podporou instrukcí SSE2
  • Paměť: 1024 MB RAM (32bit), 2048 MB RAM (64bit)
  • Pevný disk: 3 GB volného místa
  • Internetový prohlížeč: Microsoft Internet Explorer 8 a vyšší, Mozilla Firefox 10 a vyšší, Google Chrome 17


Mohlo by Vás zajímat:

Legálnost a používání elektronických licencí

 

Součástí dodávky licence Microsoft Visio Professional 2016 je:

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz na stažení originálního ISO souboru
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Visio
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Kancelářské aplikace
Počet zařízení: 1
? Platnost: Trvalá
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Kompatibilita: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: druhotná

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.