Kaspersky Small Office Security 10 zařízení, 1 server - 1 rok

Kód: KAS101SOC
Novinka Tip Do 10 minut
Značka: KASPERSKY
2 890 Kč 2 388 Kč bez DPH
Skladem

Kaspersky Small Office Security je jediné řešení zabezpečení IT, které je konkrétně navržené pro menší firmy a které kombinuje oceněný antimalware a speciální technologie chránící celou infrastrukturu včetně serveru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Proč se spokojit s neadekvátním zabezpečením, které nereflektuje rozvoj firmy, nebo se složitým zabezpečením vyžadujícím ustavičnou správu?

Kaspersky Small Office Security je jediné řešení zabezpečení IT, které je konkrétně navržené pro menší firmy a které kombinuje oceněný antimalware a speciální technologie chránící celou řadu věcí, na kterých vám záleží, včetně peněz, identity, reputace firmy a důvěrných dat zákazníků.
Naše řešení se snadno používá, což je pro menší firmy neocenitelné. Správu zabezpečení můžete provádět dokonce přes web*, takže i když nemáte ve firmě pracovníky IT, může vám externí pracovník hlídat zabezpečení notebooků, stolních počítačů, souborových serverů i telefonů a tabletů se systémem Android. Nabízíme zabezpečení světové třídy, které je zároveň tak jednoduché, že se můžete lépe soustředit na svou obchodní činnost.

 • Chrání vaše počítače se systémem Windows a Mac i souborové servery před malwarem.
 • Zabezpečí vaši firmu před phishingovými útoky a útoky z internetu.
 • Chrání telefony a tablety se systémem Android, včetně ochrany proti krádeži.
 • Chrání vaše online bankovnictví (Safe Money**)
 • Brání úniku citlivých údajů.
 • Zjednodušuje správu - umožňuje vzdálený přístup vašim zaměstnancům a externím pracovníkům.

* Webová správa aplikace Kaspersky Small Office Security je možná po vytvoření speciálního účtu na portálu My Kaspersky - https://center.kaspersky.com.

** Technologie Safe Money je dostupná pro počítače se systémem Windows a Mac.


Chrání více složek vaší firmy

Menší firmy mají na poli zabezpečení IT obvykle tento výběr:

 • Spotřebitelské produkty - tyto produkty neochrání mnohé z toho, co je pro firmu nejdůležitější.
 • Složité produkty zabezpečení - tyto produkty bývají určené pro společnosti s vlastními velkými odděleními IT.

Aplikace Kaspersky Small Office Security byla vyvinuta pro ochranu řady každodenních aktivit, které menší firmy potřebují zabezpečit. Nabízí tak více technologií zabezpečení než základní antivirové produkty pro malé firmy a současně se snadno instaluje a používá. Navíc s touto aplikací získáte snadný přístup k technické podpoře.

Zjednodušuje správu zabezpečení

Lidé v malých firmách se potřebují soustředit na svou obchodní činnost. Aplikace Kaspersky Small Office Security proto obsahuje jednoduchou cloudovou konzoli, ve které můžete snadno nastavit a spravovat důležité bezpečnostní funkce:

 • Konzole poskytuje centralizované řízení zabezpečení všech vašich počítačů se systémem Windows a Mac, souborových serverů i telefonů a tabletů se systémem Android, přičemž nepotřebujete speciální znalosti z oblasti IT.
 • Díky webovému přístupu ke konzoli mohou mít k vašemu zabezpečení a jeho správě přístup i vaši zaměstnanci a externí pracovníci IT, a to odkudkoli.

Chrání počítače se systémem Windows a Mac, souborové servery a zařízení se systémem Android

Aplikace Kaspersky Small Office Security kombinuje cloudové technologie pracující v reálném čase s výkonnými antimalwarovými technologiemi, které se nainstalují do vašich zařízení. S tímto řešením bude vaše firma chráněná před nejnovějšími malwarovými hrozbami:

 • Oceňovaná antimalwarová ochrana zabezpečuje:
 • počítače a notebooky se systémem Windows,
 • počítače se systémem Mac,
 • souborové servery se systémem Windows,
 • smartphony a tablety se systémem Android.
 • V dnešní době prakticky neexistuje aplikace bez zranitelných míst, která by malware nemohl využít jako bránu do vašich počítačů. A právě zneužití těchto slabin malwarem brání naše technologie automatické ochrany před zneužitím (AEP). Technologie AEP se zvláště soustředí na monitorování nejčastěji napadaných aplikací, například Microsoft Office, Microsoft Edge, Adobe Reader, Java a spousty dalších. Jde o další bezpečnostní vrstvu zajišťující sledování a ochranu vašich počítačů.

Chrání vaše peníze před krádeží online

I když online finanční transakce nabízí řadu výhod, pro kyberzločince představují příležitost, jak ukrást peníze a údaje o bankovních účtech. Proto jsme vyvinuli speciální bezpečnostní technologie, které chrání vaše peníze, čísla kreditních karet a údaje o bankovních účtech:

 • Naše jedinečná technologie Safe Money přidává další úroveň zabezpečení při přístupu k internetovému bankovnictví a platebním systémům z počítačů se systémem Windows a Mac.
 • Technologie Secure Keyboard* a Virtual Keyboard* zabraňují keyloggerům zachytit hesla a další důležité údaje, které zadáváte do počítače. 
  * Technologie Secure Keyboard je dostupná pouze pro počítače se systémem Windows. Technologie Virtual Keyboard je dostupná pro počítače se systémem Windows a Mac.

Hlídá vás před nebezpečím na internetu

Přístup k internetu je nedílnou součástí každodenní práce. Útoky z internetu však mohou představovat významnou hrozbu pro bezpečnost firmy. Nejnovější funkce internetového zabezpečení od společnosti Kaspersky Lab ochrání informace, počítače a mobilní zařízení vaší firmy:

 • Zabezpečení proti phishingu poskytuje ochranu proti podvodným webovým stránkám snažícím se ukrást vaše peníze, hesla a údaje.
 • Funkce File Advisor* a URL Advisor* vás bude varovat před podezřelými soubory a odkazy na webové stránky.
 • Antispamové filtry* vás zbaví otravného spamu. 
  * Funkce File Advisor a Anti-Spam nejsou dostupné pro počítače se systémem Mac. Funkce File Advisor a URL Advisor nejsou dostupné pro zařízení se systémem Android.

 
Chrání před ztrátou cenných a citlivých údajů

Úniky dat mohou způsobit finanční ztráty a poškodit pověst, zvláště když do nepravých rukou padnou důvěrné údaje zákazníků. Pro ochranu vlastních firemních dat a citlivých informací o zákaznících, které ukládáte, obsahuje aplikace Kaspersky Small Office Security výkonné technologie zabezpečení pro počítače se systémem Windows a souborové servery. S těmito technologiemi můžete snadno:

 • Šifrovat data na počítačích se systémem Windows a souborových serverech a převést je tak do nečitelné podoby, která odolá snahám kyberzločincům ukrást důvěrná data.
 • Zálohovat data, včetně online záloh, takže v případě selhání některého z vašich počítačů se systémem Windows nebo souborového serveru budete mít stále přístup k důležitým datům.

Udržuje vysokou výkonnost a produktivitu

Volný přístup k internetu může mít vliv na produktivitu zaměstnanců a skončit stažením nevhodného obsahu do vašeho firemního systému. Aplikace Kaspersky Small Office Security obsahuje jednoduché funkce správy přístupu na web pro počítače se systémem Windows. S těmi můžete:

 • Spravovat používání webu na všech počítačích se systémem Windows pro každého zaměstnance - můžete povolovat, zakazovat, omezovat a kontrolovat činnosti jednotlivých zaměstnanců na konkrétních webových stránkách nebo v jejich kategoriích, včetně sociálních sítí, online her, hazardních her atd.
 • Blokovat počítačům se systémem Windows přístup k nevhodným nebo škodlivým webovým stránkám.

Chrání firemní identitu

Používání silných a jedinečných hesel pro každý webový účet a účty v aplikacích je nezbytné. Jak si ale mezi těmi hesly zachovat přehled, hlavně když nejste v kanceláři? Součásti aplikace Kaspersky Small Office Security je snadno použitelný správce hesel Kaspersky Password Manager, který:

 • Bezpečně uloží a synchronizuje všechna hesla ve vašich počítačích se systémem Windows a Mac, smartphonech nebo tabletech se systémem Android, iPhonech a iPadech. Stačí, když si zapamatujete jediné hlavní heslo, a aplikace Kaspersky Password Manager jednotlivá hesla vyplní automaticky, jakmile se připojíte k příslušné webové stránce či účtu.*
 • Automaticky vyplní webové formuláře.*
 • Automaticky vytvoří silná hesla na vašem počítači se systémem Windows a pak je umožní synchronizovat v rámci všech ostatních vašich zařízení

* U některých podporovaných zařízeních nejsou dostupné všechny funkce.

Zabezpečuje přístup k firemním datům, když nejste v kanceláři

Vzdálený přístup k systémům a datům je další nedílnou součástí každodenní práce. Malware napadající mobilní zařízení nebo krádež či ztráta smartphonu s firemními daty však mohou způsobit vážné bezpečnostní problémy. Proto aplikace Kaspersky Small Office Security obsahuje nejpropracovanější technologii ochrany smartphonů a tabletů se systémem Android:

 • Antimalware a webová ochrana vás brání před malwarem a kyberzločinci.
 • Filtrování hovorů a textových zpráv umožňuje blokovat nevyžádané hovory a zprávy.
 • Funkce ochrany proti krádeži umožňuje:
 • blokovat přístup ke ztracenému nebo ukradenému telefonu,
 • vymazat důvěrná data ze ztracených mobilních zařízení,
 • zjistit polohu ztraceného telefonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaspersky
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Kaspersky Lab
Druh: Antivirus
Počet zařízení: 10
? Platnost: 1 rok
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká
Původ licence: nová
Kompatibilita: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS - poslední 3 verze, iOS, Android, Windows Server
Architektura: 32bit/64bit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.