Microsoft 365 pro rodiny

Kód: OFF365H
Akce Tip Do 10 minut
Značka: Microsoft
1 649 Kč 1 363 Kč bez DPH
Skladem

    

Předplatné Microsoft 365 na 1 rok pro domácnosti, určeno pro 1 až 6 uživatelů (5 zařízení), kde můžete využívat oblíbené aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook a Clipchamp pro PC nebo MAC (Publisher a Access pouze pro Windows). To vše včetně 1TB cloudového úložiště OneDrive a 60 volných minut pro volání skrze Skype.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microsoft 365 pro rodiny (dříve Microsoft Office 365 pro domácnosti)

Díky sadě známých kancelářských aplikací od Microsoftu získáte přístup ke snadné tvorbě dokumentů, tabulek či prezentací. Po dobu jednoho roku budete moci využívat aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote,  Outlook, Clipchamp, Publisher (pouze PC) a Access (pouze PC). Navíc získáte 1 TB v cloudovém úložišti OneDrive a 60 minut pro volání skrze Skype.


Kompatibilní s Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10, Windows 11, macOS (poslední 3 verze), Androrid a iOS

 


Nejlepší práce s vašimi emaily. Na jednom místě přehledně organizujete e-maily, čas, kontakty a úkoly. Základem všeho je váš e-mailový účet. Z něho pak pracujete s e-maily a měníte je na úkoly nebo události. Lidi, se kterými pravidelně komunikujete, si můžete uložit mezi své kontakty, takže si pak nebudete muset pamatovat jejich e-mailové adresy ani telefonní čísla.

 

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

 

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

 


Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

 


Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy  celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené 

+   Skype + OneDrive

 

Neustále aktuální

Jednou z hlavních výhod balíčku Microsoft 365 pro rodiny je bezpochyby jeho celoroční aktualizace na nejnovější verzi. Opravy chyb či další vylepšení aplikací a jejich doplňků ve všech počítačích domácnosti budete mít k dispozici jako jedni z prvních a to zcela zdarma. Pracujte maximálně efektivně a nestarejte se o aktuálnost Vašeho softwaru, program všechno udělá za Vás a to po celou dobu předplatného.

OneDrive - přístup odkudkoliv

Sdílejte vaše dokumenty s ostatními pomocí cloudové služby OneDrive

Jako předplatitel získáte navíc 1 TB úložný prostor ke stávajícím 15 GB, do kterého můžete vaše soubory uložit a umožnit členům vaší rodiny s nimi pracovat. Dokonce ani nemusí mít nainstalovaný Office, stačí internetový prohlížeč.

 

Až pro 6 uživatelů za jednu cenu

Plnou verzi aplikací Microsoft 365 pro rodiny si může nainstalovat až 5 uživatelů v jedné domácnosti. Udělejte radost svými blízkým a věnujte jim Office. Každý uživatel získá plnou verzi aktuálních aplikací Office 365, 1024 GB online úložného prostoru na OneDrive a 60 volných minut měsíčně pro volání přes Skype na mobilní telefony v 8 zemích a pevné linky ve více než 60 zemích světa.

 

Známé aplikace jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

Microsoft 365 pro rodiny nabízí plné verze vašich známých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook, které nainstalujete na vaše různá zařízení. Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si váš život. Upravujte PDF soubory, tvořte atraktivní dokumenty, nebo sledujte rodinné výdaje v grafech, sepište a sdílejte například nákupní seznam, nebo vytvořte omalovánky pro děti. Díky Office 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně, nemusíte tak kupovat novou licenci na každé nové zařízení, pokud chcete aktuální verzi Office.

 

Mohlo by Vás zajímat:

Za jak dlouho produkt obdržím?

Jak vybrat Microsoft Office?

 

Součástí dodávky licence Microsoft 365 pro rodiny je:

  • Originální licenční klíč
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro domácnosti
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Kancelářské aplikace
Počet zařízení: 5
? Platnost: 12 měsíců
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Kompatibilita: Windows 10, Windows 11, macOS - poslední 2 verze, iOS, Android
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: nová

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.