Microsoft 365 pro jednotlivce

Kód: OFF365P
Tip Do 10 minut
Značka: Microsoft
1 149 Kč 950 Kč bez DPH
Skladem

Předplatné Microsoft 365 pro jednotlivce na 1 rok, určeno až pro 5 zařízení, kde můžete využívat oblíbené aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher a Access pro PC nebo MAC (Publisher a Access pouze pro Windows). To vše včetně 1TB cloudového úložiště OneDrive a 60 volných minut pro volání skrze Skype.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microsoft 365 pro jednotlivce (dříve Microsoft Office 365 pro jednotlivce)

Díky sadě známých kancelářských aplikací od Microsoftu získáte přístup ke snadné tvorbě dokumentů, tabulek či prezentací. Po dobu jednoho roku budete moci využívat aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher pro PC nebo MAC (Publisher a Access pouze pro Windows). Navíc získáte 1 TB v cloudovém úložišti OneDrive a 60 minut pro volání skrze Skype.

 
Kompatibilní s Windows 7, Windows 8 (8.1), Windows 10, Windows 11, macOS (poslední 3 verze), Androrid a iOS


Microsoft Outlook

E-mail, kalendář a kontakty na jednom místě

Nástroj pro efektivní práci s emaily, kalendářem a úkoly, které spolu s vaším seznamem kontaktů máte vždy na jednom místě. Využijte neuvěřitelně pohodlné sdílení úkolů či schůzek s vašimi přáteli a kolegy a snadno si tak rozvrhněte svůj pracovní i volný čas. S profesionálním zabezpečením navíc nemusíte mít obavy, že by se k vašim datům dostal někdo neoprávněný.

 Microsoft Word 

Tvořte a editujte dokumenty nejen sami

Microsoft Word je nástroj pro tvorbu textových dokumentů s řadou nástrojů a intuitivním rozhraním. Těšit se můžete například na jednoduché přecházení mezi klávesnicí a perem. Připravena je i spolehlivá a inteligentní korektura textu, která vám pomůže s gramatikou, pravopisem, a dokonce nabídne stylistické návrhy. MS Word obsažený v balíku Microsoft 365 pro jednotlivce vám umožní sdílení dokumentů pomocí jediného tlačítka. Kolegové jej pak mohou v reálném čase komentovat či přímo upravovat, a tak s vámi neustále spolupracovat.

 

 

Microsoft Excel

Tabulky přehledně, intuitivně a snadno

Excel je inteligentní nástroj pro úpravu tabulek, který vám pomůže uspořádat data, provede automatické výpočty nebo navrhne přehledné grafy a celkově pomůže ušetřit čas. Pomocí připravených či vlastních šablon vytvořte kýžené tabulky a snadno vytvářejte prognózy pomocí předpovědi trendů, vše jediným kliknutím.
 

 

 Microsoft PowerPoint

Bohaté prezentace, které vyniknou

Ukažte své nápady kolegům, prezentujte své výsledky nadřízeným nebo představte svou činnost zákazníkům pomocí krásně vytvořených prezentací s bohatými animacemi, filmovým pohybem či 3D modely. Jednoduše spravujte, jaký obsah vidíte vy a jaké vaše publikum a doplňte si tak prezentaci o poznámky. Samozřejmostí je i online spolupráce s vašimi kolegy.


  


Microsoft OneNote

Shromažďujte a vylepšujte své nápady

OneNote je jednoduchá, a přesto více než účinná aplikace pro uschování a uspořádání vašich úkolů, zápisků či poznámek. Program vám totiž nabízí jejich jednoduché uspořádání, členění a vyhledávání, takže bude mít vše okamžitě po ruce a bez problémů navážete. Díky online dostupnosti pak budete mít své poznámky dostupné na každém zařízení nebo se s nimi snadno pochlubíte ostatním.

 

 Microsoft OneDrive

Přístup, sdílení a spolupráce odkudkoli

Součástí balíku Microsft 365 pro jednotlivce je i cloudová služba Microsoft OneDrive, která vám dovolí uchovávat nebo sdílet vámi vytvořené soubory a mít je tak po ruce kdykoliv, odkudkoliv a na libovolném zařízení. Sdílejte vytvořené dokumenty a nechte do nich přispívat přátele či kolegy. Ukládejte si své nápady a průběžně je upravujte a aktualizujte, i když jedete třeba v autobuse. Pomocí propracované správy navíc máte možnost obnovit omylem odstraněné soubory nebo své dokumenty zabezpečit.

 

 

Prohlédněte si některé nové funkce, které vám značně usnadní práci v kancelářských aplikacích a díky kterým bude jejich obsluha kreativnější a zábavnější.

Přesné kreslení

Upravujte dokumenty pomocí digitálního pera a funkce analýzy rukopisu je poté za vás převede na počítačový text či přesné obrazce.

 

Rychlé psaní

Převod ručního psaní na text je ideálním nástrojem pro záznam myšlenek. Jednoduše odložte klávesnici a zaznamenejte například seznam i s odrážkami.

 

3D animace

Rozlučte se se statickými prezentacemi. Z do prezentací přidávejte 3D modely jako třeba budovy, kancelářské potřeby nebo třeba dinosaury, a oživte je pomocí pohyblivé grafiky.

 

Přirozené úpravy

Díky editoru rukopisu můžete své dokumenty upravovat intuitivně, jako na papíře. Přeškrtněte text, abyste ho z dokumentu smazali, zakroužkujte pro označení nebo vsuvkou vložte nová slova.

 

Využijte svůj hlas

Do řady intuitivních nástrojů lze zařadit i propracované diktování. Můžete tak snadno psát dokumenty, emaily či poznámky jen pomocí svého hlasuMohlo by Vás zajímat:

Za jak dlouho produkt obdržím?

Jak vybrat Microsoft Office?

 

Součástí dodávky licence Microsof 365 pro jednotlivce je:

  • Originální licenční klíč
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro domácnosti
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Kancelářské aplikace
Počet zařízení: 5
? Platnost: 12 měsíců
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Kompatibilita: Windows 10, Windows 11, macOS - poslední 2 verze, iOS, Android
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: nová

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.