Microsoft Windows 8.1 Professional

Kód: WIN81
Tip Do 10 minut
Značka: Microsoft
409 Kč 338 Kč bez DPH
SklademOficiální elektronická licence. Známý operační systém Windows 8.1 vycházející z předchůdce Windows 7. Ovšem obohacený o další funkce, které Vám usnadní práci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microsoft vylepšil to, co už dobře znáte - funkční systém pro práci i zábavu.

Plocha, na kterou jste zvyklí z předchůdce tohoto systému Windows 7, vše vypadá při starém, ale lepší! A nejen to, díky správci úloh a efektivnější práci se soubory je ve skutečnosti lepší než kdy dříve. Na plochu a zpátky na úvodní obrazovku se kdykoliv dostanete pohým kliknutím.

Pžizpůsobte si Windows podle sebe

Fotky, novinky od přátel, oblíbené aplikace a weby, to vše si můžete přidat do rychlého přístupu na úvodní obrazovku. Nastavte si barvy a uspořádejte si věci tak, jak vyhovuje právě Vám. Své oblíbené aplikace, stránky a osoby přeměníte na dlaždice, které můžete zvětšit nebo zmenšit, přesunout a uspořádat tak, jak potřebujete. Některé dlaždice zobrazují pomocí animací informace, takže si hned všimnete, co je nového. Okamžitě po přihlášení budete mít přehled o aktualizacích stavu, předpovědi počasí a dalších zprávách. Na zamykací obrazovce se zobrazuje prezentace Vašich oblíbených fotek. Navíc můžete přijímat hovory přes Skype a pořizovat fotky předtím, než počítač odemknete. Místo zadávání hesla můžete počítač odemknout tak, že prstem nebo myší nakreslíte tahy na nějaký obrázek. Trojité klepnutí nebo kliknutí na čumák vašeho mazlíčka? Obkreslení úsměvu na tváři vašeho miminka? To vše si můžete dopřát v novém systému Windows 8.1!

Víc vidět, víc zvládnout

Ve Windows 8.1 můžete pracovat tak, jak vám vyhovuje a plynule přecházet od jednoho k druhému. Během chatu s kamarády si najděte článek na internetu a podiskutujte. Při vylepšeování svého životopisu si pusťte videoklip. Podle toho, jak máte velkou obrazovku, můžete zobrazit až čtyři aplikace najednou a tak mít dokonalý přehled.

Váš Windows všude, kde ho potřebujete

Když se pomocí účtu Microsoft přihlásíte k libovolnému počítači se systémem Windows 8.1,uvidíte stejné rozložení, aplikace a nastavení tak, jako byste byli doma.

SkyDrive - soubory stále po ruce

SkyDrive je bezplatné online úložiště, které je součástí Windows 8.1. Dokumenty, fotky a jiné soubory můžete automaticky ukládat na SkyDrive, abyste se k nim kdykoliv dostali ze všech počítačů nebo zařízení, na která se přihlásíte. SkyDrive navíc můžete použít k ochraně svých souborů, kdyby se Vám něco stalo se zařízením, které využíváte. SkyDrive lze použít také ke sdílení a spolupráci s ostatními a k prohlížení souborů na mobilních zařízeních.

Internet Explorer 11 - svižný a skvělý pro ovládání dotykem

Internet Explorer 11 je navržený pro dotykové ovládání. Má teď větší záložky, jednodušší ovládací prvky a plynule reaguje na gesta. Internet Explorer využívá výkon hardwarové akcelerace, tudíž se weby načítají rychleji a procházení je plynulejší a stabilnější.

Skype, video, hlas a rychlé zprávy

Trvale spuštěná aplikace, díky které můžete zůstat v kontaktu se všemi známými snadněji než kdykoliv dřív. Jedna aplikace, která umožňuje videohovory, hlasové hovory a posílání rychlých zpráv. Rychle a snadno zavoláte na libovolné telefonní číslo. Všechny videohovory a hlasové hovory mezi uživateli Skypu jsou zdarma a zprávy se vám doručují okamžitě bez ohledu na to, co právě děláte. Když si Skype přichytíte doleva nebo doprava, můžete při komunikaci dělat cokoliv jiného nebo sledovat domovskou obrazovku.

 

Originální aktivační klíč pro operační systém Microsoft Windows 8.1 Professional.

Použitelné pro 32 i 64 bit systémy.

 

Mohlo by Vás zajímat:

Legálnost a používání elektronických licencí

Jak vytvořit bootovací USB?

Součástí dodávky licence Microsoft Windows 8.1 Professional je:

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz na stažení originálního ISO souboru
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

 
Systémové požadavky:

  • Procesor taktován na 1 GHz nebo rychlejší s podporou technologií PAE, NX a SSE2
  • RAM paměť: pro 32bitovou verzi je potřeba 1 GB operační paměti a pro 64bitovou verzi 2 GB operační paměti.
  • Místo na disku: 16 GB pro 32bitovou verzi, 20 GB pro 64bitovou verzi.
  • Grafické zařízení: podpora Microsoft DirectX 9 s ovladačem WDDM.
  • Monitor 1024 × 768 a vyšší

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Windows
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Operační systém
Počet zařízení: 1
? Platnost: Trvalá
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: druhotná

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.