NordVPN - 6 zařízení 1 rok

Kód: NDVPN61
Tip Do 10 minut
Značka: NordVPN
1 690 Kč 1 397 Kč bez DPH
Skladem

Bezpečnost a soukromí na internetu patří k nejdůležitějším věcem, které je třeba v informačním světě chránit. Skvělým způsobem, jak zabezpečit svůj každodenní internetový provoz, je použití virtuální privátní sítě, která vám umožní skrýt vaše on-line aktivity. NordVPN je špičkový poskytovatel služeb VPN s velkým výběrem funkcí, které zajišťují nejlepší uživatelskou zkušenost a nejvyšší úroveň ochrany vašich informací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezpečnost a soukromí na internetu patří k nejdůležitějším věcem, které je třeba v informačním světě chránit. Skvělým způsobem, jak zabezpečit svůj každodenní internetový provoz, je použití virtuální privátní sítě, která vám umožní skrýt vaše on-line aktivity. NordVPN je špičkový poskytovatel služeb VPN s velkým výběrem funkcí, které zajišťují nejlepší uživatelskou zkušenost a nejvyšší úroveň ochrany vašich informací.

Šifrování vašeho provozu na vojenské úrovni

Pokud hledáte nejlepší úroveň ochrany dat dostupnou pro soukromé uživatele, šifrování Nord VPN používá Advanced Encryption Standard s 256bitovými klíči . Stejný standard byl použit k ochraně utajovaných dat v držení NSA a nyní je k dispozici každému, kdo potřebuje expertní šifrování. AES zaručuje vysokou rychlost, minimalizuje dobu potřebnou k šifrování a dešifrování dat, aniž by byla obětována bezpečnost. Pokud to nestačí, Nord VPN nabízí výběr ze dvou dalších bezpečnostních protokolů, které zakryjí vaše akce i mezi vaším zařízením a servery Nord VPN.

  • IKEv2/IPsec je výchozí protokol, který NordVPN volí pro iOS a macOS. Kromě toho, že poskytuje stabilitu a rychlost, je hrdý na to, že ho nelze prolomit
  • OpenVPN je nejlepší software s otevřeným zdrojovým kódem , který může nabídnout, pokud jde o zabezpečení internetu, a konkuruje IKEv2, pokud jde o zabezpečení, spolehlivost a rychlost. V závislosti na vašich okamžitých potřebách vám dává na výběr ze dvou portů, z nichž jeden je vhodnější pro prohlížení a druhý dělá hraní nebo streamování mnohem plynulejším zážitkem.

K dispozici pro více zařízení

Ve druhé dekádě 21. století je běžné, že každý používá několik zařízení denně. Mezi PC, chytrým telefonem a tabletem jsme stěží někdy bez zařízení s připojením k internetu na dosah. NordVPN to ví, a proto si po přihlášení k odběru služby můžete nainstalovat VPN až na šest různých zařízení ze čtyř různých systémů: Windows, Android, macOS a iOS. Udělejte veškerou svou klíčovou elektroniku nevyzpytatelnou i těmi nejnáročnějšími ISP a procházejte internet, aniž byste se museli bát, že by někdo špehoval váš provoz a hledal zranitelná data. Se softwarem Nord VPN a bezpečnostními standardy jste chráněni, ať už používáte svůj počítač nebo ve světě se smartphonem v ruce.

Ochrana CyberSec

Internet je prostředí plné nebezpečí a rizik a jedním z nich jsou DDoS útoky. Distribuované útoky odmítnutí služby zaplaví vaše připojení velkým množstvím zbytečných, bezcenných dat a zablokují vaše připojení. Řešení CyberSec společnosti Nord VPN je na místě, aby omezilo tento nepřiměřený provoz, než vám stihne způsobit problémy . Jako další bonus vám CyberSec také může zabránit ve vstupu na stinné stránky, které najde na černé listině, a deaktivuje okázalé a automaticky se přehrávající reklamy, které mohou zkazit vaši zkušenost. A to vše je zahrnuto v ceně Nord VPN.

Dvojitá služba VPN

Pokud vám nestačí jediné přesměrování, funkce Nord VPN Double VPN umožňuje, aby váš provoz neprocházel jedním šifrovaným serverem, ale dvěma, v několika konfiguracích pokrývajících Evropu, Ameriku a velké části Asie . Udělejte si sledování svých aktivit ještě těžší, než je obvyklé, za minimální cenu o něco pomalejšího připojení. Vaše IP bude skryta dříve, než se vůbec dostane na druhý server, a poté bude skryta ještě více. Výborná ochrana.

Nord VPN automatický Kill Switch

Servery Nord VPN jsou spolehlivé a stabilní, ale i ty nejlepší systémy mohou někdy selhat. V tom případě jste stále chráněni. Systémy Nord VPN vám umožňují těžit z funkce Kill Switch, která vypne váš přístup k internetu, jakmile vaše připojení k serverům VPN z jakéhokoli důvodu poklesne. Zajišťuje, že vás nebude možné odhalit náhodným procházením World Wide Web bez VPN. Kill Switch je přizpůsobitelný a umožňuje vám vybrat si, zda jej chcete vůbec používat, a které programy nebo zařízení je povoleno vypnout. Je to tichý strážce, který potřebujete, abyste zůstali v bezpečí v případě nouze.

Praktická rozšíření prohlížeče

Nord VPN má velmi užitečné a snadno použitelné řešení pro uživatele internetových prohlížečů Google Chrome a Mozilla Firefox ve formě rozšíření, která si můžete nainstalovat, abyste mohli využívat výhod ochrany Nord VPN, kdykoli je spustíte. blokuje také malware a další hrozby a nepříjemnosti při každodenním procházení webu. Rozšíření lze použít na verze Chrome a Firefox pro stolní počítače i Android, takže při změně zařízení nezůstanete s touto vrstvou ochrany.

Více než 2800 serverů po celém světě

Pokud vás zajímá, kde jsou servery Nord VPN založeny , odpověď zní: v 59 zemích po celém světě. S více než 2500 různými servery pokrývajícími Evropu, obě Ameriky a téměř 300 dalšími pro zbytek světa se Nord VPN představuje jako solidní řešení pro vychutnávání obsahu, který je jinak regionálně uzamčen pro velmi specifické země. S výběrem serverů Nord VPN už nikdy nebudete mít k něčemu přístup, protože jste ze špatné oblasti.

Klíčové vlastnosti

Nord VPN je vynikající řešení ochrany soukromí pro začátečníky i zkušené uživatele. Téměř 3 000 serverů v 59 zemích, snadné použití a mnoho výkonných funkcí zakrývajících aktivitu činí používání internetu s Nord VPN hračkou a velmi bezpečným zážitkem.

Funkce Nord VPN

  • 2800+ serverů – není nedostatek dostupných serverů, zvláště pokud jste uživatel z Evropy nebo Ameriky nebo hledáte servery v těchto regionech
  • Kill Switch – pokud vaše připojení k serverům Nord VPN z jakéhokoli důvodu přestane fungovat, systém lze nastavit tak, aby vám vypnul přístup k internetu (na úrovni aplikace nebo zařízení), aby byly vaše soukromé informace chráněny před kontrolou
  • Vynikající standard šifrování – se standardy IKEv2 a OpenVPN na palubě zůstává Nord VPN na špici, pokud jde o ochranu soukromí
  • Až 6 zařízení současně – pokud máte více zařízení připravených k internetu, která můžete chránit, Nord VPN jich zvládne na jednom účtu dokonce šest, a to napříč systémy Windows, Android, masOS a iOS
  • Ochrana před škodlivým provozem – ať už malware, DDoS útoky nebo cokoli jiného, ​​servery Nord VPN odfiltrují veškerou nepatřičnou aktivitu, aby vás udržely v bezpečí a bez problémů.

Doplňkové parametry

Kategorie: NordVPN
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: NordVPN
Druh: Ochrana soukromí
Počet zařízení: 6
? Platnost: 12 měsíců
Aktivace: on-line
Lokalizace: Anglická + další
Původ licence: nová
Kompatibilita: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS 10.15+, iOS 11+, Linux aarch64, armv5, armv7, i386, a x86_64
Architektura: 32bit/64bit

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.