Norton Security 360 Deluxe - 5 zařízení 1 rok

Kód: NS51
Tip Do 10 minut
Značka: Norton
490 Kč 405 Kč bez DPH
Skladem

Norton Security 360 nabízí ochranu zařízení před viry, phishingem a dalšími online hrozbami, ochranu VPN pro vaše data připojení, správce hesel a mnoho dalších funkcí pro vaši ochranu v jednom řešení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Norton Security 360 nabízí ochranu zařízení před viry, phishingem a dalšími online hrozbami, ochranu VPN pro vaše data připojení, správce hesel a mnoho dalších funkcí pro vaši ochranu v jednom řešení.


Informace k aktivaci: Pro platnou aktivaci bude potřeba ověřit Vaši platební kartu. Po úspěšné aktivaci však stačí deaktivovat předplatné a nebude docházet k automatickému obnovení předplatného, které si případně po vypršení lhůty můžete opět zakoupit u nás výhodněji.

Ochrana dat

Software Norton Security Deluxe ochrání vaše zařízení před viry, spywarem, malwarem a dalšími online hrozbami. Kromě této ochrany vám software zabezpečí vaši počítačovou identitu a vaše online transakce. Jedná se o efektivní a snadné řešení ochrany dat pro počítače, chytré telefony nebo tablety v rámci jediného přihlášení k odběru.

Jedinečná záruka

Software je hodnocený jako nejlepší v oblasti komplexního zabezpečení vašich zařízení. Společnost si je kvalitou softwaru natolik jistá, že poskytuje jedinečnou záruku ochrany Virus Protection Promise. Pokud vaše zařízení napadne virus, který nedokážou odborníci ze společnosti Norton odstranit, budou vám vráceny peníze.

Zajímavé funkce a služby

Obsahuje funkce prémiového zabezpečení, aby se vaše děti mohly na internetu pohybovat zcela bezpečně. Software také automaticky zálohuje fotografie, finanční soubory a další důležité dokumenty, které si sami navolíte na počítači s operačním systémem Windows. Jistě také uvítáte možnost využití bezpečného cloudového úložiště s kapacitou 50 GB pro váš počítač s možností přidat více místa dle vašich potřeb.

Klíčové vlastnosti

Software je určen pro 5 zařízení. Licence je platná jeden rok. Správa nástroje ochrany na všech zařízeních pomocí webového portálu se snadnou obsluhou. Ochrana dat před viry, spywarem, malwarem a dalšími. Jedinečná záruka ochrany Virus Protection Promise. Obsahuje funkce prémiového zabezpečení, aby se vaše děti mohly na internetu pohybovat zcela bezpečně. Automatické zálohování vámi navolených dat. Cloudové úložiště o velikosti 50 GB. 

Varianta Deluxe. Pomocí jednoho přihlášení k odběru můžete chránit počítač PC, počítač se systémem Mac a zařízení se systémem Android a iOS. Umožňuje spravovat ochranu na všech zařízeních pomocí intuitivního webového portálu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Norton
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Symantec Corporation
Druh: Antivirus
Počet zařízení: 5
? Platnost: 1 rok
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká
Původ licence: nová
Kompatibilita: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS, Android
Architektura: 32bit/64bit

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.