Microsoft Office 2019 Professional Plus

Kód: OFF19PRO
Akce Tip Do 10 minut
Značka: Microsoft
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Skladem

 

Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací na setup.office.com

Oficiální elektronická licence. Kancelářský software Microsoft Office 2019 určený pro 1 zařízení, který obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher, Skype a OneDrive. Trvalá licence.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kancelářský software Microsoft Office Professional Plus 2019 určený pro 1 zařízení trvale.

Určeno pro systém Microsoft Windows. V případě potřeby licence pro macOS (Apple), vybírejte z produktů pro MAC.


Obsahuje aplikace:

Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access, Publisher, Skype a OneDrive

Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací na setup.office.com a provázáním účtu Microsoft


     Outlook 2019


Outlook 2019 je nejlepším programem pro správu a sledování e-mailů, kontaktů, úkolů a soukromých či skupinových kalendářů. Poskytuje jak tradiční, tak nové mocné nástroje, které učiní vaši práci ještě efektivnější. Jednou z nových vymožeností je funkce Focused Inbox, která rozděluje vaše přijaté zprávy do sekce Prioritní, kde se shromažďují nejdůležitější e-maily, a do sekce Jiné, kde se nachází méně relevantní pošta. Také můžete sledovat odpovědi lidí na žádosti o meeting, využít "@" pro označování lidí v e-mailech nebo zvolit čas, který vyhovuje všem, a naplánovat tak meeting napříč časovými pásmy.

Word 2019

Word 2019 přináší široké spektrum nových nástrojů, šablon a možností vytvářet skvěle vypadající a strukturované dokumenty. Vylepšená technologie detekce pravopisných a gramatických chyb a nástroj Microsoft Translator poskytnou skvělou podporu vašemu psaní, takže vaše dokumenty budou vždy v reprezentativní kvalitě, bez ohledu na jazyk, ve kterém píšete. Také můžete vytvářet a editovat komplikované matematické vzorce pomocí nového nástroje LaTeX pro matematický syntax a vkládat je tak jednoduše do vašich dokumentů!

Excel 2019

Excel 2019 vám pomůže snadno spravovat různé typy a množství dat. Vytvářejte tabulky a využijte tento program pro přeměnu svých dat do úchvatných dokumentů. Excel 2019 obsahuje nové nástroje jako například: vytváření map, které vizualizují hodnoty různých kategorií v rámci geografické oblasti, škálovatelnou vektorovou grafiku, trychtýřové grafy pro zobrazení hodnot v různých fázích procesu, Ink Equations pro implementaci komplexních matematických vzorců a mnohem více!

Powerpoint 2019

Použijte PowerPoint 2019 pro prezentaci vašich fotografii, byznys nápadů, plánů nebo zpráv profesionálním a atraktivním způsobem. Podtrhněte vaše příběhy a nápady nádherným designem, bohatými animacemi, funkcí PowerPoint Morph, speciálními efekty nebo 3D objekty a ikonami, které zapůsobí nejen na vaše přátele, ale i obchodní partnery. Nový nástroj PowerPoint Zoom přináší nelineární vyprávění příběhu - nyní můžete vytvářet interaktivní souhrnné slajdy, které dají vaší prezentaci svěží a moderní nádech!

OneNote 2019

Vytvářejte poznámky stylově! Díky aplikaci OneNote nyní můžete vytvářet poznámky v textové, zvukové a grafické podobě. Díky funkci rozpoznávní ručně psaného textu si usnadníte práci i s tabletem. Nyní budou všechny poznámky roztříděné a čitelně označené. Díky integraci můžete například vytvořit poznámku v internetovém prohlížeči, zadat úkol v OneNote a přenést si jej do Outlooku.


Publisher 2019

Publisher 2019 vám pomůže snadno vytvářet, přizpůsobovat a sdílet širokou škálu publikací profesionální kvality. Ať už se jedná o marketing nebo prodejní materiály pro tisk, publikace pro vaše webové stránky nebo newslettery. Publisher vám pomůže dosáhnout těch nejlepších výsledků během okamžiku.

Access 2019

Vytvořte databázi s aplikací Access 2019, a to i v případě, že nejste databázový expert, nebo nemáte znalosti o tom, jak psát kód! Tento výkonný systém pro správu umožňuje jednoduše ukládat, třídit, analyzovat, sumarizovat a prezentovat obrovské množství dat. Nejnovější verze přichází s mnoha vylepšenými nástroji a funkcemi. Datový typ Large Number ukládá nepeněžní číselnou hodnotu (která je kompatibilní s datovým typem SQL_BIGINT v ODBC). Díky tomuto datovému typu lze provádět výpočty s velkými čísly mnohem efektivněji. Můžete také využít nové grafy, podporu dBASE nebo třídění listů vlastností!

Skype
 
Buďte v neústálem kontaktu se svými kolegy, předávejte si informace, dokumenty a zakládejte on-line mítinky.

OneDrive

On-line bezpečné úložiště pro vaše data, ke kterým můžete přistupovat odkudkoliv.

Způsob instalace:

Ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows 10.


Doplňující informace: Sady Microsoft Office 2019 jsou kompatibilní pouze s Windows 10 a Windows 11.


Mohlo by Vás zajímat:

Legálnost a používání elektronických licencí

Za jak dlouho produkt obdržím?

Jak vybrat Microsoft Office?

 

Součástí dodávky licence Microsoft Office 2019 Professional Plus je:

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz na stažení originálního ISO souboru
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

 

Systémové požadavky:

  • Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 11
  • DirectX 9 grafický procesor s ovladačem WDDM 2.0
  • 4 GB volného místa na disku
  • 2 GB RAM (32-bit) / 4 GB RAM (64-bit)
  • 1,6 GHz procesor alespoň se dvěma jádry

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Kancelářské aplikace
Počet zařízení: 1
? Platnost: Trvalá
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Kompatibilita: Windows 10, Windows 11
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: nová

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.