Microsoft Project Professional 2019

Kód: PRO19PRO
Akce Tip Do 10 minut
Značka: Microsoft
1 190 Kč 983 Kč bez DPH
Skladem

Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací na setup.office.com

Microsoft Project Professional 2019 je nástrojem přebírajícím projektový management v celé jeho šíři. Projekt, zdroje, portfolia a to vše přehledně a jednoduše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správa projektů a zdrojů v podnicích s aplikací Microsoft Project Professional 2019

Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací na setup.office.com

Vedoucí projektů tímto softwarem spravují zdroje, jako jsou zaměstnanci, čas a rozpočet, zároveň si dokážou udržet přehled i o velmi vysokém počtu projektů, které probíhají zároveň. Velikost projektů může být téměř neomezená: Od malých úkolů až po rozsáhlé záměry, které se táhnou mnoho roků, a proto mají zvláštní význam. Na projektech tohoto typu můžete pracovat, podle vaší volby, jak lokálně v rámci sítě, tak také přes cloud, čímž malé a velké podniky šetří čas a peníze, ale přesto mají kdykoliv k dispozici nejaktuálnější informace o konkrétních projektech.

Aby bylo možné udržet přehled též při velkém počtu různých projektů, aplikace Microsoft Project Professional 2019 přináší vylepšený portfoliový management. Díky tomuto prvku programu manažeři okamžitě poznají, které projekty aktuálně běží podle plánu, a kde je ještě potřebné něco zlepšit. Časové plány jsou zřetelné, správa rozpočtu zajišťuje přehled o finančních prostředcích a díky této funkci je ještě snazší spravovat lidské zdroje. Sledování priorit vám dává informace o tom, zda nejdůležitější projekty postupují vpřed podle plánu nebo je potřebný zásah vedoucího projektu. V portfoliovém managementu jsou též pomůcky pro analýzu a odpovídající pokyny, jak je potřebné jednat.

Pro správu funkcí tohoto typu i ve větších podnicích a prostřednictvím cloudu je možná synchronizace s Project Online a Project Server. Členové jednoho týmu takto mohou nově zadané záznamy v projektu okamžitě synchronizovat s dalšími pracovníky a nebudou již odkázáni pouze na manuální úpravy. Přímo do programu Microsoft Project Professional 2019 je navíc možné integrovat aplikaci Skype for Business. Začleněním textového a videokonferenčního chatování nebo ověřováním přítomnosti přímo v rámci softwaru je možné výrazně usnadnit spolupráci na projektech. Aplikace Skype for Business není součástí programu, takže ji případně musíte zakoupit zvlášť.

Finanční oddělení podniků mohou přímo v rámci softwaru vypočítávat platy členů týmu za úkoly příslušného projektu a také evidovat další výdaje. Kromě toho mohou pracovníci vystavovat právně účinné faktury v Microsoft Project Professional 2019 a evidovat vykonanou práci v časových tabulkách, které jsou připraveny v šablonách. Project Professional 2019 je tedy více než jen nástrojem pro správu projektů. Je-li to žádoucí, software hraje roli též při rozpočtování a financování úkolů všeho druhu. Tomuto procesu napomáhá integrace softwaru pro Business Intelligence.

Uživatelé, kteří dříve nepřišli do styku s aplikací Microsoft Project Professional, přesto okamžitě využijí její rozsáhlé funkce – pomocí šablon, které jsou součástí softwaru a umožňují též tvorbu komplexních projektů v řádu minut. Tyto šablony je možné upravovat a ukládat pro jejich pozdější využití v dalších projektech, takže třeba při sestavování výročních zpráv o nadcházejících letech nemusíme zakládat úplně novou zprávu a stačí jen jednoduše změnit letopočet. Ve verzi 2019 se nachází převážná většina funkcí z předchozí verze a také známé nástroje, což zkušeným uživatelům ulehčí přechod na nejnovější verzi.

Microsoft poskytuje toto vydání aplikace Project Professional pouze uživatelům operačního systému Windows 10 a Windows 11. Jiné operační systémy nejsou podporovány. Jedná se o plnohodnotnou licenci bez nákladů na předplatné, můžete ji tedy používat též offline. K aplikaci Project Professional 2019 poskytne Microsoft minimálně po dobu pěti let veškeré aktualizace, které v tomto období vyjdou. Součástí jsou bezpečnostní aktualizace a aktualizace funkcí.

 

Mohlo by Vás zajímat:

Legálnost a používání elektronických licencí

Jak instalovat z ISO souboru

 

 

Součástí dodávky licence Microsoft Project Professional 2019 je:

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz na stažení originálního ISO souboru
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Project
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Kancelářské aplikace
Počet zařízení: 1
? Platnost: Trvalá
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Kompatibilita: Windows 10, Windows 11
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: druhotná

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.