Vážení zákazníci. Evidujeme výpadek u poskytovatele hlavního databázového serveru a z toho důvodu se objednávky nevyřizují do 10 minut. Na opravě intenzivně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Avast AntiTrack Premium - 1 PC 1 rok

Kód: AVATR11
Tip Do 10 minut
Značka: AVAST
349 Kč 288 Kč bez DPH
SklademPosilte své soukromí tím, že zamaskujete svou online identitu a zabráníte zprostředkovatelům reklamy ve sledování vašich online aktivit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Weby si z údajů, které o vás shromáždí, sestavují jedinečný profil, podle něhož vás zprostředkovatelé reklamy dokážou identifikovat. Náš software na ochranu před sledováním vás upozorní na slídily, kteří se o vás snaží získat různé informace, a zablokuje je.

  

Co o vás zprostředkovatelé reklamy ví:

Na základě vašich běžných online aktivit a nastavení zařízení či prohlížeče si o vás zprostředkovatelé reklamy sestavují jedinečný digitální profil, podle kterého vás rozpoznají mezi ostatními návštěvníky. Na jeho základě vám pak zobrazují cílenou reklamu a ke všemu, co hledáte, vám dokonce dokážou podvrhovat vyšší ceny – ať už jde o letenky nebo cokoli jiného.


 

Co vidí vaše rodina:

Hledali jste něco na internetu? Vaše rodina snadno uvidí, co jste si v minulosti prohlíželi a hledali, přičemž v prohlížeči se to může objevit v nejméně vhodnou dobu. A reklamy na produkty, které jste si zakoupili nebo jen hledali, se mohou ukazovat celé vaší rodině.

Co dělají nástroje na těžbu dat:

Čím více si prohlížíte internet, tím více o sobě prozrazujete. Vaše banka, zdravotní pojišťovna či dokonce oblíbený obchod pomocí nástrojů na těžbu dat sbírají o vaší osobě ohromná množství údajů. Stačí jeden únik dat, a máte problém. Nikdy nevíte, komu se váš digitální profil dostane do rukou nebo jak je s ním nakládáno.

 

Přehled funkcí v porovnání s ostatními variantami:

Doplňkové parametry

Kategorie: Avast AntiTrack
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: AVAST
Druh: Ochrana soukromí
Počet zařízení: 1
? Platnost: 1 rok
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká
Původ licence: nová
Kompatibilita: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, macOS, Android
Architektura: 32bit/64bit

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.