Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele MAC

Kód: OFF19HSMAC
Tip Do 10 minut MAC
Značka: Microsoft
1 249 Kč 1 032 Kč bez DPH
Skladem

Trvalá přenosná licence v češtině s on-line aktivací na setup.office.com

Potěšte sebe i svůj Mac oblíbeným kancelářským balíkem. S aplikací Office 2019 budete vytvářet veškeré dokumenty snadno a s radostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele MAC

Určeno pouze pro systém macOS (Apple) viz parametry.

Potěšte sebe i svůj Mac oblíbeným kancelářským balíkem. S aplikací Office 2019 budete vytvářet veškeré dokumenty snadno a s radostí. Ve tvorbě textových souborů vám bude pomáhat Word, na cestě za perfektní a působivou prezentací při vás bude stát PowerPoint a při práci s analýzami a tabulkami se budete moci spolehnout na Excel. Veškerou organizaci emailové komunikace, vašich kontaktů a úkolů za vás splní Outlook, se kterým budete mít vše přehledné a uspořádané. V aplikaci OneNote si pak uložíte každou svou myšlenku nebo důležitou webovou stránku. To vše v jednoduchém a praktickém vzhledu, s integrovanými nástroji pro spolupráci a rychlými funkcemi, které šetří váš čas. Jedná se o trvalou licenci, která je určená pro jeden MAC.

Trvalá přenosná licence pro MAC v češtině s on-line aktivací na setup.office.com a provázáním účtu Microsoft

Nenechte si ujít žádnou zprávu

Aplikace Outlook vám ukáže, jak jednoduše a přehledně můžete mít uspořádané své kontakty, úkoly i komunikaci. Díky podpoře nabízených e-mailů je vaše doručená pošta vždy aktuální, zatímco chytré zobrazení kalendáře vám usnadňuje plánování veškerých aktivit a úkolů.

Ovládněte textové soubory

Oblíbená aplikace Word z vás udělá mistra textových souborů. Budete s ní vytvářet profesionálně vypadající dokumenty, ve kterých perfektně skloubíte text s obrazovými prvky. Promyšlené nástroje na úpravy, revize i sdílení vás naučí se z práce radovat. Ať už budete tvořit cokoli, vhod vám přijde nově přidaná funkce Inteligentní vyhledávání, která vám nabídne relevantní informace z webu.

Tvořte přehledné prezentace

To, že kvalitní prezentace se už dávno neskládá jen z několika textových bloků, asi dávno víte. Radost vám proto udělá aplikace PowerPoint, jež ve vás probudí vaše kreativní ego. Přehledné a efektivní prezentace s ní vytvoříte opravdu snadno. Díky možnosti přidávat komentáře se vám bude navíc dobře spolupracovat s ostatními.

Potykejte si s čísly a analýzami

Věřte, že práce s daty nebyla nikdy jednodušší. Všechny analýzy, čísla i grafy se s Excelem naučíte ovládat velmi snadno. Moderní uživatelské rozhraní vám práci zpříjemní a funkce jako Analytické nástroje, Tvůrce vzorců nebo Průřezy vám budou s radostí šetřit čas. Díky spoustě chytrých možností budete mít údaje srozumitelně uspořádané a kdykoli se k práci s nimi budete moci vrátit.

Své nápady uchovávejte na jednom místě

Pokud stále sršíte novými nápady a rádi byste je měli zorganizované na jednom místě, rozhodně oceníte aplikaci OneNote. Ta se pro vás stane perfektním digitálním blokem, do kterého si budete moci zapisovat všechny své myšlenky, ukládat fotky, videa nebo webové odkazy.

Pracujte z domova i kanceláře

Aby byla práce s Officem 2019 ještě jednoduší, nabízí vám aplikace možnost ukládat své soubory na cloudové úložiště OneDrive. Nejen, že svou práci budete mít bezpečně zálohovanou, ale získáte k ní přístup úplně odkudkoli a z jakéhokoli zařízení.

 

Mohlo by Vás zajímat:

Za jak dlouho produkt obdržím?

Jak vybrat Microsoft Office?

 

Součástí dodávky licence Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele MAC je:

  • Originální licenční klíč
  • Návod k aktivaci produktu
  • Faktura

 

Systémové požadavky: 

  • Poslední 3 aktuální verze macOS
  • Formát pevného disku: HFS+ (Extended / APFS)
  • 10 GB volného místa na disku
  • 4 GB nebo více paměti (RAM)

 

Určeno pouze pro počítače MAC. Kompatibilní i s čipem M1, M2 a M3. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Microsoft Office
Typ distribuce: elektronická
Výrobce: Microsoft
Druh: Kancelářské aplikace
Počet zařízení: 1
? Platnost: Trvalá
Aktivace: on-line
Lokalizace: Česká + další
Kompatibilita: macOS - poslední 3 verze
Architektura: 32bit/64bit
Původ licence: nová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.